Informacija apie COVID-19英雄联盟外围竞猜


英雄联盟竞猜平台

Lietuviškai pateikta informacija yra skirta tik Lietuvos Respublikos gyventojams. Visose kitose, šiame internetiniame puslapyje esančiose nuorodose pateikiama tarptautinio turinio informacija, kuri gali neatitikti Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimų.

Vienas didžiausių iššūkių, su kuriais pasaulis susiduria šiandien – užtikrinti geresnę žmonių sveikatą. Ypač didelis indėlis šioje srityje tenka pasauliniu mastu veikiančiai ir į naujoves orientuotai  biofarmacijos kompanijai  „AstraZeneca“, kuri nenuilstamai ieško, atranda, sukuria, pagamina ir pateikia rinkai šešioms sveikatos priežiūros sritims – vėžio, širdies ir kraujagyslių sistemos ligų, skrandžio ir žarnyno ligų, infekcinių, neurologinių susirgimų, kvėpavimo takų ligų ir uždegiminių ligų gydymui – skirtus vaistus.

UAB „AstraZeneca Lietuva“ yra vienos pirmaujančių ir visame pasaulyje veikiančios kompanijos „AstraZeneca“ rinkodaros padalinys mūsų šalyje. Kompanija „AstraZeneca“ sėkmingai kuria vaistus ir efektyviai bei moderniai gydo kvėpavimo takų, kardiologijos, onkologijos, infekcinių bei centrinės nervų sistemos ligas. Savo veiklą Lietuvoje „AstraZeneca“ pradėjo 1999 m. birželį. Kompanija teikia 资讯rmaciją apie „AstraZeneca“ produktus ir rūpinasi naujų produktų įdiegimu mūsų šalyje.


„AstraZeneca“ bendradarbiauja su Oksfordo universitetu dėl galimos COVID-19 vakcinos sukūrimo

2020 m. balandžio mėn. pabaigoje „AstraZeneca“ paskelbė apie savo ketinimą bendradarbiauti su Oksfordo universitetu dėl galimos COVID-19 vakcinos. Šis susitarimas jau yra galutinai patvirtintas ir klinikiniai bandymai dėl galimos vakcinos jau yra vykdomi. Pradžioje, šių klinikinių tyrimų metu, vakcinos saugumas ir veiksmingumas buvo tiriamas sveikiems 18 iki 55 metų amžiaus savanoriams. Tuo pačiu metu „AstraZeneca“ siekia 页面rinti vakcinos gamybos pajėgumus.

“AstraZeneca” gavo daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių paramą iš Jungtinių Amerikos Valstijų Biomedicinos pažangiųjų tyrimų ir plėtros tarnybos (BARDA).

Taip pat, bendrovė bendradarbiauja su tokiomis tarptautinėmis organizacijomis kaip Pasirengimo epidemijoms inovacijų koalicija (CEPI), „Gavi“ Vakcinų Aljansas ir Pasaulio sveikatos organizacija (PSO).

Daugiau informacijos rasite ČIA

Pagrindiniai kontaktai英雄联盟外围竞猜

UAB „AstraZeneca Lietuva“
Spaudos g. 6-1, LT-05132,
Vilnius, Lietuva
Tel:+370 52660550
Fax:+370 52660555

astrazeneca.lithuania@astrazeneca.com
http://www.astrazeneca.lt/英雄联盟竞猜平台


Informacija apie COVID-19英雄联盟外围竞猜

„AstraZeneca“ vadovaudamasi savo vertybėmis – lyderyste moksle, rūpesčiu pacientais, teisingų sprendimų pasirinkimu, aktyviai reaguoja į COVID-19 protrūkį. Mūsų prioritetai yra užtikrinti nuolatinį vaistų tiekimą pacientams ir saugoti visų mūsų darbuotojų ir bendruomenių sveikatą bei gerovę.

Daugiau informacijos apie tai, ką mes darome, galite rasti AstraZeneca tinklalapyje www.astrazeneca.com


英雄联盟竞猜平台


2019 metais UAB „AstraZeneca Lietuva“ rėmė šias pacientų organizacijas:

Kauno apskrities Moterų sveikatos draugija „Alma“ – 300 Eur.;

Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugija „EIVENA“ – 300 Eur.;

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) – 25000 Eur.;

Plungės sergančiųjų cukriniu diabetu klubas – 400 Eur.;
英雄联盟竞猜平台

Kompanija AstraZeneca yra į mokslą orientuota bendrovė, kurianti inovatyvius receptinius vaistus ir remianti nuolatinį medicininį švietimą bei mokslines studijas. Skaidrumo ataskaita - galimybė AZ įrodyti savo įsipareigojimą laikytis vertybių ir principų, kuriuos įtvirtina EFPIA Atskleidimo kodeksas ir kiti skaidrumo reikalavimai Europoje. Bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais (SPS) bei sveikatos priežiūros organizacijomis (SPO) reglamentuoja AZ Etiško bendradarbiavimo politika, kuri pabrėžia, kad AZ netoleruoja jokių vertingų daiktų teikimo ar gavimo, kurie yra arba gali būti vertinami kaip darantys netinkamą įtaką.

Šiame puslapyje yra pateikiama detali ataskaita apie SPS/SPO perleistas vertes 2016 metais. Rekomenduojame iš pradžių perskaityti metodologinį pranešimą, kuris taip pat yra šiame puslapyje.

Šio dokumento tikslas yra paaiškinti AZ požiūrį į atskleidimą, pateikti pagrindines sąvokas ir jų apibrėžimus, atskleidžiamos veiklos apimtį ir duomenų apdorojimo bei atskleidimo proceso pagrindinius elementus.
英雄联盟竞猜平台


AstraZeneca siūlo plačias karjeros galimybes tarptautinėje aplinkoje. Jei norite sužinoti daugiau apie laisvas darbo vietas, spauskite čia.
英雄联盟竞猜平台

Jei norite pranešti apie nepageidaujamą reakciją į vaistą, skambinkite šiais telefonų numeriais:

  • Telefonais darbo valandomis:+370 52644566;
  • Telefonais nedarbo valandomis: +370 5266 0550, +370 699 95440,+370 685 06990;
  • Faksu: +370 5266 0555;

Arba rašykite elektroniniu paštu: PatientSafety.AZNordicBaltic@astrazeneca.com


LT-0716-06-2020, paskutinį kartą atnaujinta: 04.06.2020

英雄联盟竞猜平台

Mokslas mus verčia peržengti įmanomas ribas. Mes tikime idėjų galimybėmis ir įgyvendiname jas patys: vieni ir drauge su kitais, kol visa tai paverčiame ligų gydymu.